Rozhodující boj 5. část

24. července 2014 v 11:26 | Jane |  Anime jednorázovky
Ahojk,
tak tady je poslední část mé jodnorázovky. Tak snad se vám bude líbit. Nezapomeňte, že je to 4-5 let staré, tak omluvte mé chyby. :D

ROZHODUJÍCÍ BOJ

Byl čtvrtý den a u Jane se nic nezměnilo. Jajístav byl stále stejný. Byla v bezvědomí Ostaní se o ni báli ještě víc. Přesto se nikdo nezvdával a mluvili na Jane, jako b byla vzhůru. Okolo poledne šli všichni na oběd. Teda kromě Kurze, Ten seděl u Jane na židli a držel ji za ruku. Po celou tu dobu zadržoval slz. Povídal jí o různých dobrodružstvích, které společně zažili. V tom se začala Jane pomalu probouzet.
,,J...Jane?'' zešeptal Kurz. Po tvářích mu tekly slzy. Tentokrát radostí. Zazvonil na sestru a ta šla pro doktora.
,,K...k...kde to jsem?'' pošeptala Jane. Tělo jí bolelo a měla sucho v krku. Podívala se na Kurze. Všimla si těch slz. V tom přišel doktor.
,,Jane, jste v nemocnici. Víte co se stalo?'' zeptal se ji doktor a baterkou jí posvítil do očí.Jane si vybavila co se stalo. Ten boj se střelbou s Gauronem.
,,Ano...žije?'' zeptala se Jane šeptem. Doktor nevěděl o co jde, ale Kurz jo.
,,Ne...'' zašeptal Kurz. Jane došlo, že ho zabila.
,,Cíte tohle?'' a trošku lehtal Jane na pravé a pak na levé noze. S oběma nohama cukla.
,,Ano.'' zašeptala Jane.
,,Vypadá to dobře. Operace se povedla nebylo nic narušeno. Teď to chce klid a mnoho spánku.'' nařidildoktor a odpojil Jane od některých přístrojů.
,,Mám žiteň...'' zašeptala Jane. Doktor se podíval na Kurze.
,,Takhle jí dáte napít, když bude chtít.'' řekl doktor a ukázal Kurzovi, jak to má udělat. Kurz sepořádne díval. Jane se napila a pak zavřela oči. Usnula. Když doktor odcházel z jipky, tak seostatní vraceli z oběda. Hned zrychlili tempo. Dostali velký srach o Jane. Když dorazilina jipku tak si všimli, jak Kurz nejen drží Jane za ruku, ale hladí ji i po vlasech a na rtech má usměv.
,,Co je s Jane?'' hnedse zeptal starostlivě Sousuke. Kurz se podíval na ostatní a rukou naznačil, ab byli potichu.
,,Jane se probrala. Doktor řekl že je vše v pořádku. Jen musí hodně spát a být v klidu.'' všem řekl Kurz. Všichni se usmívali, objímali atekly jim slzy štěstím. Každým dnem to bylolepší alepší. Popětidnech Jane přesunuli na normální pokoj. Sice spíše ještě spala, ale už ví komunikovala sostatníma. Kaname, Kyoka a Kazuma začali chodit do školy. Kurz se zbytkem se od Jane ani na krok nehli. Dokonce jí Tessa řekla, že tento incident se nebude vojensky stíhat Nějaké to napomenutí dostane, ale to bude vše. Také se usmířilas Melissou, která uznala, že Kurz není pro ni a už nebyly sokyně. Svým způsobem se z nich staly dobře přítekyně. Kurz vyznal své city k Jane a ta mu je opětovala. Kurz slíbil Jane, že už neude flirtovat s jinou ženou než jen s ní. Jane zase slíbila, že se o takovou akci už nikd nepustí. Jedině po domluvě s ním nebo ostatníma. I Sousuke pochopil své city, které pak vyznal Kaname. I ta mu je opětovala a byla ráda,že to pochopil.Což bylsnad každý. co se Jane uzdravila, tak se vše vátilo do starých kolejíc s několika změnami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama