Rozhodující boj 4. část

23. července 2014 v 16:17 | Jane |  Anime jednorázovky
Ahojte,
je tu nejspíš předposlední část mé povídky. Tak snad se bude líbit a nezapomnejte, že je to 4-5 let staré :D

ROZHODUJÍCÍ BOJ

Stál tam vyděšený Kurz. Gauron hned padl na zem. Co Gauron padl na zem se Kurzovi ulevilo, ale jen na chvíli.
,,P...promiň.'' stačila Jane jen zašeptat s kácela sena zem. Byla v bezvědomí a rychle ztrácela krev. Kurz se rychle rozeběhl k Jane a vzal ji do náruče. Ve dveřích se také objevil Sousuke, Kaname a Melissa. Zdálky byla slyšet siréna sanitky. Melissa pozvrdila smrt Gaurona. Jane měla život na vlásku. Kurz ji stále držel v náručí. Byl sice chlap, ale slzám senebránil. I Kaname tekly slzy a držela Jane za ruku. Sousuke jednou rukou objal Kaname a druhou hladil Jane. elissa stála nad nimi. Všichni čekali na sanitku a modlili se, aby to Jane přežila.
Kurz jel s Jane v sanitce. Stále byla v bezvědomí v kritickém stavu. ale už tolik nekrvácela. Ostatní jeli donemocnice městskou dopravou, kromě Melissy, která zavolala Tesse a čekala u mrtvého těla Gaurona na tým z Mithirlu. Kurz jak jen mohl držel Jane za ruku a šeptal ,,Žij, jen to přežij. Musíě žit.'' v tom dostala Jane zástavu srdce. Kurz byl ještě bělější strachy a po tváři mu tekla slza. Záchranáři dělali maximum. Nabíjeli elektrošoky na 360, když srdce Jane znovu naskočilo. Všem seulevilo. Hlavně Kurzovi. Za pár minut byli v nemocnici.
Jane hned převezli na operační sál. Kurz čekal bledý strachy, jak ta operace dopadne. Za chvíli i dorazil Sousuke s Kaname a Kyoko s Kazumou. Taky se o Jane báli. Hlavně po tom, co jim Kurz řekl o zástavě srdce. Holky byly hodně vyděšené. Sousuke objímal Kaname. Měl taky o Jane strach. Vlastně to byla je sestra.
,,Neboj, je to bojovník. Určitě to přežije.'' uklidňoval Sousuke Kaname a svým způsobem i sám sebe. Po třech hodinách vyšel doktor celý spocený.
,,Tak co? Jak se na tom?'' vychrlil na doktora hned Kurz.
,,Jste příbuzní?'' otázal se doktor. Kurz nevěděl co říct.
,,Je to moje sestra. Jak je na tom?'' ozval se Sousuke hned vedle Kurze.
,,Kulku jsme vytáhli. Ale ztratila spoustu krve. Teď budou tři dny kritické. Jestli přežije ty tři dny, tak to přežije celkově. Necháváme ji převést na jipku. Tam nesmíte, ale je pod velkým dohledem.'' vysvětlil všem doktor.
,,Pro tyhle lidi uděláte vyjímku. Za Jane budou moci, kdykoliv přijít a být u ni.'' ozval se ostrý hlas za ostatníma. Všichni se otočili. byl to Kalinin s Tessou a Melissou. Kalinin pedal list papíru doktorovi. Ten si to důkladně přečetl. Podíval se na Kalinina a pak na ostatní.
,,Za Jane můžete, jak budete chtít.'' řekl doktor a vytratil se.
,,Jak je na tom Jane?'' zeptala se starostlivě Tessa. Kurz s pomocí Sousukeho těm třem řekli co jim zdělil doktor, než se objevili. Pak se všichni vydali na jipku za Jane.
Jane vypadala jak mrtvá. Spala, byla elá bálá, tváře bez života a přístroje pracovaly za ni. Kurz si sedl k posteli a hned chytl Jane za ruku. Sousuke objímal Kaname. Kaname je tvrdá holka, ale tentorkát se slzám nebránila. I Sousuke měl co dělat, aby nebrečel. I Tessa si zabrečela. Melissa měla co dělat, aby taky nebrečela. Kalinin měl stle stejnou tvář, ale uvnitř v sobě brečel jako malé dítě. Kyoko a Kazuma museli pryč, protože i Kyoko brečela a Kazuma šel za ni. Pak se taky vrátili k Jane a ostatním. Od té chvíle Jane nebyla sama. Pkkaždé někdo u ní byl. Kurze museli vyhánět, aby se šel prospat, najíst a takové věci. Od Jane se nechtěl vůbec hnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama