Rozhodující Boj 3. část

22. července 2014 v 9:48 | Jane |  Anime jednorázovky
Ahojte,
tak jsem tu se třetí částí :D Buď to bude předpolsední nebo předpředposlední část. Tak snad se bude líbit. Je to psané před 4-5 lety, tak berte ohledy :D
ROZHODUJÍCÍ BOJ

,,Koho pak tu máme?!'' zasmál se Gauron. Gauron je největší nepřítel. Co Jane, Sousuke a Kaname byli pro síťku a míč na volejbal, tak se nahřišti objevil Gauron a všechny zajal a svázal do dvojic. I Kurz byl zajat, protože si ho Gauron všiml dřív než Kurz jeho. Ty tři zkameněli. Jane i Sousuke vzteky a Kaname strachy. Gairpn nechal ti tři svázat. Kaname byla svázaná se Sousukem a Jane ke Kurzovi. ,,Teď půjdeme všichni do třídy!'' řekl hrozným hlasem Gauron.
,,Ale ve třídách se učí.'' namítla Melissa. Gauron se už chystal něco udělat, ale Kurz ho zarazil dřív.
,,Vím o jedné volné třídě.'' řekl Kurz.
,,Tak jde se tam!'' rozhodl Gauron. Kurz s Jane všechny vedl do té třídy. ,,Někdo se o něco pokusí, tak budustřílet!'' řekl výhružně všem. Při cestě všichni mlčeli.
Došli do té třídy, o které mluvil Kurz. Každý si sedl dolavice se svým svázaným partnerem. Kurz s Jane seděli v první lavici u prostřed. Gauron se sedl za učitelský stů. Všechny pozoroval a usmíval se.
,,Pusť je!'' řekla doticha chladně Jane. Všichni se na Jane podívali. Skoro nikdo nedýchal, jak zareaguje Gauron.
,,Co za to?'' trochu začal vyjednávat Gauron.
,,Sice chceš Kaname, ale vem si mě!'' nabídla Jane sama sebe. Sousuke vytřeštil oči a díval se na Jane, jako by se přeslechl. I Kurz se podíval na Jane.
,,Nedělej to!'' křikla na Jane Melissa. Tušila co má Jane v plánu. Jane se dívala na Gaurona a Melissu i ostatní ignorovala.
,,Sebe?'' zeptalse Gauron Jane, jako by ji nepochopil a sledoval ji taky.
Půjdeme odtud a střelba rozhodne!'' upřesnila mu Jane. Všichni byli zděšeni, z toho co teď slyšeli.
,,Jestli to uděláš, budeš mít trable, Jane!'' varovala Melissa Jane.
,,Jane, nedělej to.'' zašeptal Jane Kurz. Jane všechny ignorovala a stále sledovala Gaurona.
,,To zní zajímavě! Beru!'' souhlasil nakonec Gauron Rozvázal Jane. Jane musela přivázat Kurze jeho ruku k noze stolu a odešla s Gauronem. Všichni se dívali na zavřené dveře s vytřeštěnýma očima. Kurz cítil málo utažený provaz. Snadno se rozvázal. Pal rychle rozvázal Melissu a Kazumi a utíkal ke dveřím a pak za Jane a Gauronem.
Jane a Gauron šli potichu na střechu budovy školy. Ani jeden nepromluvil.
,,Promiňte lidi, ale jiná cesta není.'' omlouvala se v myšlenkách Jane.
,,Te%d jednoho z nich dostanu!'' pomyslel si Gauron. Nechtěli nikoho rušit. Gauron se usmíval. Těšil se jak Jane zabije. Jane zase dumala nad tím, jak porušuje zákon a tak, jak naposledy viděla svého bratra Sousukeho. Hřálo ji u srdce, že se se svým bratrem usmířila. Svoji nejlepší kamarádku Kaname a přála jí, aby se dala konečně dokupy se Sousukem. Taky na Kurze. U něho jen litovala, že mu nedokázala říci, co k němu cítí. Taky na Melissu i když byly sokyně. Ale věděla, že bude s Kurzem šťastná a to jí taky přála.
Přišli na střechu. Stoupli si naproti sobě. Oba se dívali do očí. Oba věděli, že se vidí naposledy. Gauron dal Jane zbraň. Jane si ji zkontrolovala.
,,Nevěřím mi?'¨zeptal se s úsměvem Gauron.
,,Radši pro jistotu.'' ušklíbla se Jane. Pak oba šli dál od sebe. Když stáli kus od sebe, tak si oba zbraně nabili.
,,Pět, čtyři, tři...'' začal počítat Gauron. ,,...dva, jedna.'' zazněli dva výstřely, ale vypadalo to spíš jen na jeden výslřel. Když výstřely zazněly, tak se otevřely dveře.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naruto109 naruto109 | Web | 22. července 2014 v 21:31 | Reagovat

zajímavý :D sem zvědavá co bude dál :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama